CIW 4 2004-11 Beoordelingssystematiek warmtelozingen

Homepage > Onderwerpen > Overlegkaders en netwerken > Bibliotheek CIW > Aangewezen voor BBT > CIW 4 2004-11 Beoordelingssystematiek warmtelozingen

CIW 4 2004-11 Beoordelingssystematiek warmtelozingen

Inhoud pagina: CIW 4 2004-11 Beoordelingssystematiek warmtelozingen

De gemiddelde temperatuur van de Rijn bij Lobith is de afgelopen 100 jaar met 3,3 °C is toegenomen. Dit is voor 2/3 een gevolg van het toegenomen koelwatergebruik in Duitsland en voor 1/3 van de algehele temperatuurstijging ten gevolge van klimaatverandering. Na passage van de grens bij Lobith vindt ondanks het feit dat er lozingen van warmte op het oppervlaktewater plaatsvinden toch netto afkoeling van het Rijnwater plaats alvorens het Nederland weer verlaat.

Foto: twee bootjes uitkijkend over het meer
Stel een vraag

BBT

Dit document wordt genoemd in bijlage 1 van de Regeling omgevingsrecht en mag gebruikt worden als informatiedocument voor BBT.

Nederland leeft met water
 

Helpdesk Water